Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tento e-shop není oficiálním webem společnosti OKG s.r.o.

Rychlý kontakt

Bylinky pro zdraví
Lenka Skřivánková IČ: 88330443
Sadová 1472, Choceň 565 01
tel: +420 728 057 517
bylinky-prozdravi@seznam.cz Skype: lenka.skri
Nezávislý partner OKG s.r.o. reg.číslo: 03-003928

 

Vaše dotazy ráda zodpovíLenka Skřivánková

Volejte : 728057517


Napište mi

Doporučuji

naše cena 750 Kč
naše cena 405 Kč
naše cena 705 Kč

Vlastní zkušenosti s produkty

OK Alfa+

Syn se ráno probudil s bolestí v krku a pocitem nevolnosti, dala jsem mu Alfu plus a druhý den byl jako rybička.

 

Dcera od rána kýchala a teklo ji z nosánku, odpoledne už měla chudinka odřený nosánek. Tak jsem ji dávala OK ALFU plus 5 kapek 4 x denně a do nosánku jsem stříkala naředěný OK Gel, druhý den byla rýma pryč.

Díky užívání AlfyFakctoru Base mám dobrou imunitu zvýšila se moje obranyschopnost organismu a tím jsem se zbavila neustálých potíží s afty a netrápí mne častý zánět spojivek. Jsem daleko méně nemocná než dříve.

OK Alfa nám pomáhá už více než tři roky v době nachlazení a viróz, jak dobře působí je vidět hlavně na dětech, mají ve škole minimum zameškaných hodin a já tak díky tomu nemusím řešit hlídání dětí v době nemoci.

 

Emulips

 

Dříve než jsem začala užívat bylinné produkty, jsem trpěla plynatostí a nepravidelným vyprazdňováním. Po té co jsem začala brát EMULIPS se mi metabolismus upravil a plynatost zmizela.

Díky dlouhotrvajícím potížím se zažíváním se mi rozvinul zánět žaludku, jedny léky na řešení těchto potíží nestačily a tak jsem dostala další o něco silnější léky. Ale užívání léků na zánět žaludku bylo pouze dočasné řešení, protože po nějaké době se potíže opět vrátily. Od té doby co jsem si vyčistila střeva od toxinů a jiných škodlivých látek pomocí OKG Factoru Base a spolu s ním ještě užívala Emulips na úpravu zažívání jsou záněty žaludku už minulostí. Užívám produkty OKG už třetím rokem a za tu dobu se zánět žaludku neobjevily.

 

EMULIPS je také výborný pro kojící maminky, podporuje tvorbu mateřského mléka, pomohl mi  vodbě kdy jsem kojila svoji nejmladší dceru, kterou jsem díky Emulipsu kojila do dvou let.


Emulips forte

Dcera měla všechny příznaky nedostatku hořčíku v těle, trpěla častými změnami nálad, trápil ji neklid nohou, byla celkově nervozní. Poté co začala užívat Emulips forte deset kapek 1-2 denně se postupně její potíže zmírňovaly a po třech týdnech  byla bez potíží a od té doby se cítí dobře.

 

Emulips forte také velmi dobře působí na zmírnění bolesti podbřišku při menstruaci a nevolnost při menstruaci. Tyto potíže od dospívání trápily mne a také moji dceru. Dnes s Emulipsem forte se těchto potíží už bát nemusíme.


OK Gel

Při zánětu prsu se mi osvědčil OK Gel, večer jsem bolavé místo namazala a ráno byl zánět pryč. Je také dobrý pomocník při odstraňování bradavic, známí měl obě ruce plné bradavic, po používání OK Gelu měl za měsíc bradavice mnohem menší a za dva měsíce byly bradavice pryč.


S létem přichází hezké počasí a to bohužel také znamená že se ve větší míře vyskytují klíšťata. Dětem za celé léto vytáčím několik klíšťat, ranku po vytočení klíštěte vždy dezinfikuji ale děti si ranku vždy rozškrábali i když jsem jim postižené místo mazala mastmi na zklidnění. Nyní používám OK Gel ihned po vytočení nanesu na ranku, OK Gel dezinfikuje a zároveň zklidňuje postižené místo. Děti si po OK Gelu ranku neškrábou a za dva dny je místo kde bylo klíště přisáté sotva poznat.

OK Gel mi pomohl na popálenou ruku. Do druhého dne jsem měla ruku zase v pořádku. Postižené místo chladil a zklidnil.

Dcera vyzkoušela OK Gel na akné a byla překvapená jak dobře působí, od té doby si dělá z Gelem pleťovou masku na celý obličej.

Z Gelu dělám doma kapičky na rýmu, malá dcerka díky nim v noci krásně spí neucpává se ji nosánek. Dají se použít na zánět středního ucha a při zánětu spojivek.

Gel jsem také ocenila hlavně v době kdy dcerce rostly zoubky, Gel uleví od bolesti a pomáhá při otoku dásní.

Já jsem si dávala OK Gel na bolavý zub kdy jsem stále neměla čas zajít k zubaři s bolavým zubem, zub jsem si mazala Gelem a musím říct že zub se zklidnil natolik že jsem k zubaři nemusela jít.


Dcera při hře upadla a spadla přímo na bradu, kde se ji okamžitě vytvořila velká krvavá podlitina. Ihned jsem na bradu nanesla vrstvu OK Gelu a druhý den byla na bradě bledá malá modřinka.OK Tau+

Moje šestiměsíční dcerka při jakémkoli pohybu strašně plakala, nevěděla jsem proč tak jsem zašla k dětskému lékaři, ten nás poslal na vyšetření do nemocnice kde se ukázalo že dcerka má zánět močových cest. Během let jak dcera rostla měla trápení se zánětem močových cest několikrát. Dnes už je dcera velká, potíže s močovými cestami už nemá, užívá OK Tau a je velmi spokojená.


Močové cesty, to jsou zdravotní potíže které mne trápí již od mých tří let, díky častým zánětům jsem v dětství byla častokrát v nemocnici, výplachy močového měchýře to, byl pro mne jeden z nepříjemných zážitků. Někdy se stalo, že jedny antibiotika nestačily, řezavá bolest při močení a bolest v podbřišku přetrvávaly dál. Dnes mi je velkým pomocníkem s tímto trápením OK Tau a OK Alfa, užívám 100% přírodní bylinky a nemusím tak brát antibiotika.

 

OK Omega+

Moje malá dcera měla v deseti měsících ekzém po tělíčku, po měsíci užívání OK Omega+, OK Alfa+ se ekzém ztratil a kůžičku měla hebkou jako dříve. Při návštěvě poradny jsem vše vyprávěla dětskému ošetřujícímu lékaři, který nám řekl že léčba přírodní cestou je vždy lepší.

 

OK Beta+

Moji maminku již dlouho trápily bolesti zad kvůli plotýnkám. Neustálé bolesti ji omezovaly v práci na zahrádce, které se ráda věnuje. Lékaři ji vždy dávaly léky proti bolesti, několikrát byla v nemocnici na kapačkách a dokonce se uvažovalo o operaci, žehož se maminka bála nejvíce. Od té doby co začala pravidelně užívat OK Betu je bez bolestí, na kapačkách nebyla od té doby ani jednou, nebere žádné léky na bolest a na zahrádce pracuje bez potíží od jara do podzimu. OK Betu užívá už čtvrtým rokem a je velmi šťastná, že už ji nehrozí operace.


 

OKG Factor Base

Znáte to také? Každé ráno po probuzení se Vám spustí vodnatá rýma, kýcháte, slzí Vám oči a tak den co den, Vaše první kroky vedou k lékům na alergii, někdy se přidají potíže s dýcháním a musíte si vzít i léky na astma. Od té doby, co užívám Factor Base se ráno probouzím bez rýmy, neslzí mne oči a nemusím brát žádné léky na alergie ani na astma. Jsem opravdu vděčná za něco takového, dřív jsem s léky na alergie a astma pouze přežívala, léky mi pouze částečně potíže potlačily ale neřešily problém. Factor Base vyřešil příčiny alergie a proto si dnes života daleko více užívám a o tom přeci náš život je ne?

 

Dcerce se na levé noze objevil ekzém. Při ekzému je vždy potřeba pročistit organismus a proto jsem ji začala dávat OKG Factor Base na pročištění střev, OK Tau na pročištění jater a OK Gelem jsem ekzém promazávala. Po dvou měsících byl ekzém pryč.

 


 

Vždy při nástutpu do školky dávám dceři OKG Factor Base a Factor Base Kids na zvýšení imunity což se mi vždy vyplatilo. V týdnu jsem přišla pro dcerku do školky a když na mě promluvila slyšela jsem že má silně rýmový hlas, proto jsem ji dala hned po příchodu domů zvýšenou dávku jak OKG Factoru Base tak Factoru Base Kids a druhý den byla dcerka v pořádku.

 

Factor Base Kids a OKG Factor Base

I já sama užívám pravidelně vždy na podzim tyto dva produkty OKG Factor Base a Factor Base Kids. V době kdy všichni v mém okolí byly nychlazení, měly angínu, bolesti kloubů, teploty tak já jsem vše zvládla bez potíží, pouze se mi v ústech objevily dva malé afty které za dva dny byly zase pryč.

 

Factor Base NO

Každým rokem svým blízkým pod stromeček daruji zdraví v podobě produktů OKG a ani letos tomu nebylo jinak. Mamince jsem darovala nový produkt Factor Base NO. Po prvním balení byla maminka moc spokojená a ihned chtěla druhé balení, Factor Base No ji pomohl s otoky kloubů na ruce, teď už oteklé ruce nemá a netrápí ji ani bolesti. Také maminku už netrápí noční křeče na pravé noze, cítí velkou úlevu a je spokojená, že se opět může v klidu vyspat.

Po operaci nepotřebovala léky na bolest

Dcerka byla v roce 2015 na operačním zákroku kde ji byly zmenšeny krční mandle. Po operaci jsme byli v nemocnici ještě pět dnů. Běžně se po takovém operačním zákroku dává dětem před každým jídlem lék na ztišení bolesti tak aby se děti mohli najíst, protože přijímání potravy je po takovém zákroku velmi důležité. Rodiče často musejí společně se sestřičkami děti hodně přemlouvat aby do nich vůbec léky dostali. Dcerka díky užívání produktů OKG za celých pět dnů měla pouze jeden jediný lék na bolest. Sestřička tomu nechtěla věřit, že vše zvládne bez léků a lék nám doslova nutila. Díky produktům OKG organismus vše zvládl mnohem snadněji. Jsem nesmírně vděčná za takové produkty.MigrenOut

MigrenOut mi pomohl zvládnout pooperační bolesti po prodělané plánované operaci. Druhý den po operaci mne seklo v zádech, vzala jsem si hned jednu tabletku MigrenOutu a večer další, druhý den záda byla téměř bez bolesti a třetí den bolest ustoupila úplně. Jsem nesmírně vděčná, že si mohu vzít tabletku na bolest aniž by obsahovala jakoukoli chemii.

 

Dcera je v zaměstnání většinou v předklonu a často ji bolí hlava, mívá potíže s krční páteří a od toho se odvíjí i bolesti zad.  Nerada užívá prášky na bolest, bere si je opravdu v nejnutnějších případech, proto opravdu ráda uvítala, když na trh přišel přírodní produkt na bolest hlavy, šíje a zad. Neváhala a hned MigrenOut vyzkoušela. Do půl hodiny ji přestala bolet hlava, bolest zad byla mnohem mírnější a po dlouhé době se opravdu dobře vyspala. Je ráda, že se bolesti dají řešit i přírodní cestou.