Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tento e-shop není oficiálním webem společnosti OKG s.r.o.

Rychlý kontakt

Bylinky pro zdraví
Lenka Skřivánková IČ: 88330443
Sadová 1472, Choceň 565 01
tel: +420 728 057 517
bylinky-prozdravi@seznam.cz Skype: lenka.skri
Nezávislý partner OKG s.r.o. reg.číslo: 03-003928

 

Vaše dotazy ráda zodpovíLenka Skřivánková

Volejte : 728057517


Napište mi

Doporučuji

naše cena 750 Kč
naše cena 705 Kč
naše cena 34 Kč

Úvod » FACTOR BASE ANTIAGE 60 ks

FACTOR BASE ANTIAGE 60 ks

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 840 Kč

novinka
doprava zdarmanaše cena 300 Kč

novinkanaše cena 300 Kč

novinkanaše cena 360 Kč

novinka


novinka


novinka

Factor Base - AntiAge (60 tablet)


Factor Base AntiAge je nově vyvinutý jedinečný doplněk stravy určený pro stimulaci, posílení a ochranu organismu ve středním a vyšším věku a pro jeho udržování v dobrém zdravotním stavu. Je sestaven na bázi 3 léčivých rostlin, a to kozince blanitého, klanoprašky čínské (schizandry) a anděliky čínské, tedy po staletí hojně používaných rostlin v tradiční čínské medicíně a dnes obsažených v četných přípravcích po celém světě. Rozmanité zdravotní účinky těchto rostlin jsou dnes doloženy v četných odborných studiích, složky působí synergicky a tedy vysoce účinně a kromě hlavního účelu – povzbuzení a ochrany organismu přípravek poskytuje i četné další příznivé biologické účinky.


A co pro vás může udělat?


Ochrana buněk a tkání před oxidačním poškozením


Kozinec působí jako účinný antioxidant, takže chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením kyslíkovými radikály, které se v těle vytvářejí z různých příčin UV, např. působením UV záření, znečištěného prostředí, příjmem škodlivých látek potravou, stresem, alkoholem aj. Antioxidačně působí v těle rovněž andělika, u níž byly doloženy poznatky o ochraně pokožky před poškozením volnými radikály.


Posílení imunitního systému


Kozinec podporuje přirozené tělní obranné mechanismy, povzbuzuje imunitní systém a zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Klanopraška i andělika působí na organismus a zvláště na dýchací systém blahodárně během chladného období.


Oddalování nástupu projevů stárnutí


Kozinec působí proti projevům postupujícího věku a pomáhá udržovat organismus v dobré kondici.


Odolnost ke stresu


Kozinec a klanopraška posilují schopnost adaptace organismu při působení stresových podmínek, negativní důsledky působení stresu se tím významně zmírňují.


Stimulace a posílení těla


Kozinec má v těle výrazné stimulační účinky, přispívá k fyzické i mentální regeneraci organismu. Podporuje pohyblivost spermií.


Ochrana srdce a cév


Kozinec chrání srdce, příznivě působí na stav a funkci cévního systému, pomáhá udržovat fyziologickou tekutost a usnadňuje tím proudění krve.


Podpora kloubů


Kozinec podporuje pružnost a pohyblivost kloubů, andělika přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu.


Blahodárné působení na ženské orgány


Andělika blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů. Kozinec usnadňuje průběh premenstruálního cyklu, tlumí nepříjemné průvodní menopauzální příznaky.


Podpora pročišťování těla


Klanopraška pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce.


Podpora trávicího systému


Andělika podporuje trávení, při ztrátě apetitu přispívá ke znovunabytí chuti k jídlu.