Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tento e-shop není oficiálním webem společnosti OKG s.r.o.

Rychlý kontakt

Bylinky pro zdraví
Lenka Skřivánková IČ: 88330443
Sadová 1472, Choceň 565 01
tel: +420 728 057 517
bylinky-prozdravi@seznam.cz Skype: lenka.skri
Nezávislý partner OKG s.r.o. reg.číslo: 03-003928

 

Vaše dotazy ráda zodpovíLenka Skřivánková

Volejte : 728057517


Napište mi

Doporučuji

naše cena 405 Kč
naše cena 705 Kč
naše cena 34 Kč

Úvod » FACTOR BASE ANTIAGE 60 ks

FACTOR BASE ANTIAGE 60 ks

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 840 Kč

novinka
doprava zdarma

Factor Base - AntiAge (60 tablet)


Factor Base AntiAge je nově vyvinutý jedinečný doplněk stravy určený pro stimulaci, posílení a ochranu organismu ve středním a vyšším věku a pro jeho udržování v dobrém zdravotním stavu. Je sestaven na bázi 3 léčivých rostlin, a to kozince blanitého, klanoprašky čínské (schizandry) a anděliky čínské, tedy po staletí hojně používaných rostlin v tradiční čínské medicíně a dnes obsažených v četných přípravcích po celém světě. Rozmanité zdravotní účinky těchto rostlin jsou dnes doloženy v četných odborných studiích, složky působí synergicky a tedy vysoce účinně a kromě hlavního účelu – povzbuzení a ochrany organismu přípravek poskytuje i četné další příznivé biologické účinky.


A co pro vás může udělat?


Ochrana buněk a tkání před oxidačním poškozením


Kozinec působí jako účinný antioxidant, takže chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením kyslíkovými radikály, které se v těle vytvářejí z různých příčin UV, např. působením UV záření, znečištěného prostředí, příjmem škodlivých látek potravou, stresem, alkoholem aj. Antioxidačně působí v těle rovněž andělika, u níž byly doloženy poznatky o ochraně pokožky před poškozením volnými radikály.


Posílení imunitního systému


Kozinec podporuje přirozené tělní obranné mechanismy, povzbuzuje imunitní systém a zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Klanopraška i andělika působí na organismus a zvláště na dýchací systém blahodárně během chladného období.


Oddalování nástupu projevů stárnutí


Kozinec působí proti projevům postupujícího věku a pomáhá udržovat organismus v dobré kondici.


Odolnost ke stresu


Kozinec a klanopraška posilují schopnost adaptace organismu při působení stresových podmínek, negativní důsledky působení stresu se tím významně zmírňují.


Stimulace a posílení těla


Kozinec má v těle výrazné stimulační účinky, přispívá k fyzické i mentální regeneraci organismu. Podporuje pohyblivost spermií.


Ochrana srdce a cév


Kozinec chrání srdce, příznivě působí na stav a funkci cévního systému, pomáhá udržovat fyziologickou tekutost a usnadňuje tím proudění krve.


Podpora kloubů


Kozinec podporuje pružnost a pohyblivost kloubů, andělika přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu.


Blahodárné působení na ženské orgány


Andělika blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů. Kozinec usnadňuje průběh premenstruálního cyklu, tlumí nepříjemné průvodní menopauzální příznaky.


Podpora pročišťování těla


Klanopraška pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce.


Podpora trávicího systému


Andělika podporuje trávení, při ztrátě apetitu přispívá ke znovunabytí chuti k jídlu.