Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tento e-shop není oficiálním webem společnosti OKG s.r.o.

Rychlý kontakt

Bylinky pro zdraví
Lenka Skřivánková IČ: 88330443
Sadová 1472, Choceň 565 01
tel: +420 728 057 517
bylinky-prozdravi@seznam.cz Skype: lenka.skri
Nezávislý partner OKG s.r.o. reg.číslo: 03-003928

 

Vaše dotazy ráda zodpovíLenka Skřivánková

Volejte : 728057517


Napište mi

Doporučuji

naše cena 405 Kč
naše cena 705 Kč
naše cena 34 Kč

Úvod » INFORMACE O ZDRAVÍ » Jaká je Vaše imunita?

INFORMACE O ZDRAVÍ / Jaká je Vaše imunita?

 

Připravte svou imunitu na náročné období

Podzim je krásné roční období plné překrásných barev ale podzim sebou přináší i plískanice, chladné počasí a právě v tento čas se ukáže jak jsme připravily naši imunitu na nadcházející náročné období.


Zejména nástup dětí do školních a předškolních zařízení znamená pro rodiče zvýšené riziko časté pracovní neschopnosti právě kvůli péči o své nemocné dítě.


Radost rodičů z toho, že se jejich potomek do mateřské školy vůbec dostal, pravděpodobně brzy pokazí nemoc. Časté rýmy s kašlem, záněty středního ucha, bronchitida, spála – to jsou nemoci, kterými si projde většina dětí v mateřské škole.Oslabená imunita - začarovaný kruh

Lidé s oslabenou imunitou jsou unavení a náchylnější k mnoha různým nemocem virového i bakteriálního původu –nachlazení, chřipce, onemocnění dýchacích cest a nejrůznějším zánětům. Prodělání těchto nemocí ještě více imunitu oslabuje. Začíná tak začarovaný kruh, kdy oslabená imunita je příčinou nemoci, která ji ještě více oslabuje. Nemoc se opakovaně vrací a přináší další, čím dál tím závažnější rizika a komplikace.
Imunita je schopnost organismu bránit se napadení cizorodými organismy zvenčí i zevnitř, schopnost plnohodnotně fungovat jako systém, jako celek. Imunita je daná stavem našeho vnitřního prostředí, který je závislý především na tom, co konzumujeme (ale také, jak se chováme). Každý lidský organismus potřebuje čtyři základní živiny - vodu, uhlohydráty, bílkoviny a tuky, nesoucí životně důležité vitamíny, minerály a stopové prvky. Protože bohužel potraviny, které dnes konzumujeme, nemohou zabezpečit 100% příjem těchto nezbytných látek, je třeba imunitu podporovat cíleně doplňováním vhodnými přírodními produkty.

 

 
Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 840 Kč

novinka
doprava zdarma