Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Tento e-shop není oficiálním webem společnosti OKG s.r.o.

Rychlý kontakt

Bylinky pro zdraví
Lenka Skřivánková IČ: 88330443
Sadová 1472, Choceň 565 01
tel: +420 728 057 517
bylinky-prozdravi@seznam.cz Skype: lenka.skri
Nezávislý partner OKG s.r.o. reg.číslo: 03-003928

 

Vaše dotazy ráda zodpovíLenka Skřivánková

Volejte : 728057517


Napište mi

Doporučuji

naše cena 750 Kč
naše cena 405 Kč
naše cena 34 Kč

Úvod » INFORMACE O ZDRAVÍ » Překyselený organismus

INFORMACE O ZDRAVÍ / Překyselený organismus

 

Trápí Vás : kožní problémy, přibíráte na hmotnosti, jste unavení, podráždění, trpíte záněty, infekcemi, pálením žáhy, bolestí kloubů, ekzémy, alergie…. ?  Takto se může projevovat překyselený organizmus.

Různé civilizační choroby nejsou v dnešní uspěchané době nic nového, málokdo jim však věnuje pozornost. Člověk si mnohdy neuvědomuje, že si tyto problémy způsobuje sám, hlavně špatnou stravou. Přejídáme se, přijímáme zbytečně moc cukrů, soli, škodíme si i kouřením, pitím alkoholu,  stresem a nedostatkem pohybu. Překyselení je jednou z nejčastějších příčin naší tělesné i duševní nepohody. A může být velice nebezpečné, vždyť na nedostatek odkyselovacích látek naše tělo reaguje tím, že začne spotřebovávat vlastní zásoby (např. vápník z kostí a zubů apod.) Cílem našeho organizmu je totiž za každou cenu udržet vyrovnané pH krve (pH mezi 7,36 - 7,44).

 

Překyselení představuje pro náš organismus ohromné riziko, které se velice často dotýká životně důležitých orgánů. Spolu s acidózou mohou jít ruku v ruce průjmy, opakující se záněty a infekce, alergie, ekzémy, dna, cukrovka v horších případech hypertenze, arterioskleróza, ale bohužel také srdeční infarkty, cévní mozkové příhody nebo zhoubné nádory. Lidské tělo si dokáže s určitým podílem kyselých složek poradit samo, to však lidský organismus zvládne jen do jisté míry.

 

Tak jako umíme my dávat najevo svou nespokojenost, to samé dokáže i naše tělo. A dokáže být při projevech nespokojenosti neústupné a vytrvalé. Pokud Vás tedy trápí dlouhodobá únava, přetažení, snížená výkonnost a pocit vyčerpanosti, bolesti hlavy, zad, svalů, časté pálení žáhy, zažívací potíže, špatné trávení, ekzémy, zhoršené hojení ran, parodontóza, ale také častý pocit chladu v těle, studené končetiny, podrážděnost, patrná změna hmotnosti, snížená imunita, časté špatně identifikovatelné bolesti a také třeba padání vlasů. Těmito příznaky nám náš organismus sděluje :

"Jsem překyselený, pomoz mi, než bude zle!"


Stejně tak jako panuje rovnováha v přírodě tak i v lidském těle musí mezi jednotlivými orgány a systémy panovat rovnováha.
Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 990 Kč

doprava zdarmanaše cena 840 Kč

novinka
doprava zdarma